Ostu- ja tagastustingimused

1. Tellimistingimuste kehtivus

1.1. Veebipoe pood.kommipomm.ee isikuandmete vastutav töötleja on Estinvait OÜ (registrikood 10039121) asukohaga Tööstuse tee 2 Tõrvandi alevik, Ülenurme vald Tartumaa 61715, tel 7304888 ja e-kiri pood@kommipomm.ee. Maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed edastatakse volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

1.2. Tellimistingimused kehtivad pood.kommipomm.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Estinvait OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

1.3. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad pood.kommipomm.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis (EV) kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised EV vastavad õigusaktid.

1.4. Veebipood pood.kommipomm.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel pood.kommipomm.ee.

 

2. Hinnainfo

2.1. Kõik veebipoes pood.kommipomm.ee toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 22%.

2.2. Arveldamise valuutaks on EURO.

2.3. Ostukorvi hinnale lisandub transporditasu.

2.3. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja pood.kommipomm.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

2.4. Veebipood pood.kommipomm.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel pood.kommipomm.ee.

 

3. Tellimuse vormistamine

3.1. Peale toodete valikut ja nende lisamist ostukorvi tuleb liikuda ostukorvi vaatele, klikkides ostukorvi lingile.

3.2. Ostukorvi vaatel on võimalus veel tellimust täpsustada muutes koguseid või eemaldades tooteid, ning seejärel klikkida lingile "Maksma".

3.3. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad.

3.3.1. Eraisik peab sisestama: Eesnimi, Perenimi, e-mail ja kontakttelefon.

3.3.2. Ettevõttena tellides tuleb lisaks sisestada ka registreerimisnumbri, lisa kontakt telefoni ja vajadusel ka tarneaadressist erineva juriidilise aadressi.

3.4. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

3.5. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel E−R 9.00−16.00. Nädalavahetusel ja riigipühadel saabunud tellimustega tegeleme kohe esimesel tööpäeval taas.

 

4. Toodete tarne ja selle tingimused

4.1. Kaupade tarne toimub ainult Eesti Vabariigi piires.

4.2. Veebipoes sooritatud tellimuse komplekteerib pood.kommipomm.ee 5 tööpäeva jooksul ja annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele või kui on tarneviisiks valitud "Tulen ise kaubale järgi" teavitame teid kui on võimalik kaubale järgi tulla. Nädalavahetusel ja riigipühadel saabunud tellimustega tegeletakse tööpäevadel.

4.3. Tarneaeg transporditeenusega "OSC Transport" on 2-5 tööpäeva.

4.3. Tarne muutustest on tarnija kohustatud tellijat koheselt telefoni teel teavitama.

 

5. Tellimuse eest tasumine

5.1. Eraisikul ja juriidilisel isikul on maksevõimalusteks pangalink (Swedbank, SEB, LHV pank, Coop pank ja Luminor/Nordea)

5.2. Tellimuse eest saab tasuda ainult eurodes.

5.3. Tellimuse kinnituseks saabub sisestatud e-posti aadressile e-kiri vastava sisuga.

6. Tellimusest loobumine ja kauba tagastamine

6.1. Tellimusest loobuda ja tooted tagastada saab 14 kalendripäeva jooksul toodete kättesaamisest vastava avalduse alusel.

6.2. Tellimusest loobumise ja toodete tagastuse avaldus saata emailiga aadressile pood@kommipomm.ee. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

6.3. Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

6.4. Tellimusest loobuda ja tooted tagastada on õigus juhul, kui tooted on kasutamata ja rikkumata, sh originaalpakendis ja hoiustatud ning transporditud tootele arve-saatelehel toodud tingimustel (k.a. temperatuur).

6.5. Tagasimaksed, mida müüja teostab vastavalt käesolevatele tingimustele, tehakse 7 tööpäeva jooksul alates tellimuses kindlaks määratud üleandmise kuupäevast. Tagasimaksed tehakse ostja samale arvelduskontole, millelt tellimuse eest tasuti.

6.6 Juhul, kui ostja on tellimusest taganenud ja tagastatud tooted on nõuetekohased, tagastab müüja ostjale tellimuse maksumuse ilma kohaletoimetamise tasuta 7 kalendripäeva jooksul toodete tagasivõtmisest.

7. Pretensioonide esitamine

7.1 Pretensiooni saab esitada e-postiaadressile: pood@kommipomm.ee või aadressile Tööstuse tee 2, Ülenurme, 61715 Tartu maakond. Pretensioonis tuleb märkida kliendi nimi ja kontaktandmed, pretensiooni esitamise kuupäev, tootel ilmnenud puudus ja esitatava nõude sisu ning lisada ostu tõendav dokument.